Saying..hovorí jasne..čo na srdci to na jazyku. No nie každý ma tú odvahu povedať niektoré veci osobne,niekto nechce aby vedela osoba, kto to hovorí. A preto tu sme. Napíšete anonymný príspevok o čom len chcete,čo cítite,nenávidite,čo niekomu chcete povedať. No pokial chcete zverejniť niečo pod menom,je tu tiiež tá možnosť. 


Norman by rád mal svoju mamičku. :)

-A

Maybe to nie je správne ale myslím si, že by mal mier skončiť. Je tu veľa vecí ktoré su niedoriešené.

-A

A teraz začína vojna priatelia, kto vyhrá? Aaron alebo Oliver s Maniax? Rád sa budem pozerať ako sa tu navzájom budú vraždiť.

-Nick

Aurora je naslednička Harley? Pretože v poslednej dobe sa tak začína správať.

-A

Myslela som, že Neverland je peace place ale keď som tam bola naposledy, všetci sa hádali, bili a kričali. Take sklamanie. 

-A

Chcel som len povedať, že Sophia by sa mala uvedomiť a nie na každej párty sa get high a milovať každého. Myslia si o tebe skoro všetci chalani, že si štetka tak prestaň.

-A

Najlepšia žena a budúca matka <3 Milujem ťa. 

-Jairus 

Tate bol vždy na vrchole,ved vidíte sami.

-A

Aaron je najvačší motherfucker in the wooorlddd kto ho zabije toho milujem!

-A

Veronica nezomrela v rukách Psychopass ;)

-A

Verejne priznávať kto zomrie je zle však? No tak teda nepoviem meno, ale je z gothamu.

-A

Myslím si, že som gay ale bojim sa to priznať...

- A

No počul som, že každý keca kde je starý Ron? Kde je ten zabijak, ten vládca a hovadiny...ale poviem vám jednu vec. Ak je aj pokoj a vy žijete v  harmónií...je to tiež len súčasť môjho plánu. 

-Aaron

Nový začiatok guys.

-Jerome

Včera som stretol najužasnejšie dievča na svete,lenže mám pocit, že nejaví záujem..viem, že ak toto budeš čítať spoznáš kto som a ak máš zaujem. Proste mi napíš.

-A